Služby

Kompletní mechanické práce

Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti kompletních mechanických prací, které zahrnují například výměnu olejů a filtrů, opravu čepů a ložisek, výměnu výfuků, opravu spojek, opravu motorů a automatických převodovek a mnoho dalšího. Specializujeme se také na opravy a údržbu francouzských vozů.

Diagnostika vozů na PC

S našimi moderními diagnostickými přístroji dokážeme provést kompletní diagnostiku Vašeho vozidla přímo na počítači. Mezi naše služby patří resetování servisních intervalů, vyčtení paměti závad včetně vymazání paměti, kalibrace xenonových světel, kódování vstřiků paliva a mnoho dalšího.

Elektroinstalace

Provádíme kompletní elektroinstalace a také řešíme všechny s tím související závady. Naše služby zahrnují zjištění závad v elektroinstalaci, opravu vadných dílů a výměnu vadné kabeláže, aby Vaše vozidlo bylo opět v perfektním stavu.

Karosářské práce

Naše karosářské práce zahrnují kompletní opravy havarovaných vozidel. Specializujeme se na opravy karosérií, nárazníků, vyvaření karoserií a další karosářské práce, aby Vaše vozidlo opět vypadalo jako nové.

Plnění a dezinfekce klimatizací

Specializujeme se na plnění a dezinfekci klimatizací, včetně kompletního servisu klimatizace. Nabízíme také dezinfekci proti alergiím a roztočům, aby byl vzduch ve Vašem vozidle čistý a zdravý pro Vás i Vaše spolucestující.

Servis firemních vozů

Pro naše stálé firemní klienty jsme připravili speciální servisní program, který zahrnuje kompletní péči o Vaše firemní vozidlo. Nabízíme Vám zařazení do tohoto programu, který zajišťuje pravidelnou údržbu, opravy, diagnostiku a další služby, aby Vaše vozidlo bylo vždy v perfektním stavu a Vy se mohli soustředit na svou práci.